Konsulttjänster

Fredrik Jönsson
Avdelningschef Konsult, Civilingenjör
076-112 60 22
fredrik.jonsson@franskabukten.se

Magnus Vorén
Energikonsult
072- 734 87 61
magnus.voren@franskabukten.se

Johannes Bergwaahl
Energikonsult
070- 270 24 13
johannes.bergwaahl@franskabukten.se

Christoffer Östberg
Energikonsult
070-254 21 66
Christoffer.ostberg@franskabukten.se

Christian Trankärr
Ventilationskonsult
072-205 26 30
christian.trankarr@franskabukten.se

Glenn Ingelsson
Ventilationskonsult
073-073 22 28
glenn.ingelsson@franskabukten.se

Andreas Gabrielsson
Ventilationskonsult
070-023 05 32 
andreas.gabrielsson@franskabukten.se

Carl Gustafsson
Ventilationskonsult
073-072 31 13 
carl.gustafsson@franskabukten.se

Zack Andersson
Ventilationskonsult
076-835 91 44
zack.andersson@franskabukten.se

Service och entreprenad

Fredrik Lejskog
Avdelningschef service & entreprenad, Installationsingenjör
070-816 68 16
fredrik.lejskog@franskabukten.se

Tomas Jönsson
Projektledare
073-141 30 93
tomas.jonsson@franskabukten.se

Conny Nordgren
Projektledare
070-893 14 54
conny.nordgren@franskabukten.se

Casper Markström
Ventilationsmontör
073-042 30 79
casper.markstrom@franskabukten.se

Erik Andersson
Ventilationsmontör
073-934 47 69
erik.andersson@franskabukten.se

Dan Ekenberg
Ventilationsmontör
070-892 25 22
dan.ekenberg@franskabukten.se

Alexander Audell
Ventilationsmontör
070-000 92 19
alexander.audell@franskabukten.se

Lina Dalman
Ventilationstekniker
070-212 99 80
lina.dalman@franskabukten.se

Dennis Vansölin
Ventilationsmontör
070-377 76 10
dennis.vansolin@franskabukten.se

Administration

Barbro Jönsson
Ekonomi
070-601 03 67
barbro.jonsson@franskabukten.se

Kontakta oss

AB FRANSKA BUKTEN

Magnus Ladulåsgatan 27
118 65 Stockholm

Telefon

08-669 08 80

Besöksadress

Magnus Ladulåsgatan 27
118 65 STOCKHOLM